KONST / Litografier / Färglitografi 7574191

nr 757 4191

Maria Larkman

(f. 1964)

Färglitografi , Maria Larkman (f. 1964), 32/270, signerad, motivets mått: 41x29

Utrop:

300 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 7 maj 2012
kl 18:47:36